Genel

Ziraat Bankası Güncel Eft Saatleri 2020

Ziraat Bankası Eft – Havale İşlemleri

Ziraat Bankası’nda ki vadesiz mevduat hesabınızdan yine ziraat bankasında bulunan farklı bir hesaba havale yaparak para gönderebilirsiniz. Farklı bir banka hesabına ise EFT yoluyla para gönderebilirsiniz.

Ziraat Bankasında Hesabı Olmayana Para Gönderme

Ziraat Bankası EFT saatleri dışında istediğiniz kişiye para gönderme imkanı sağlıyor. Üstelik para göndereceğiniz kişinin Ziraat Bankasın da hesabı olmak zorunda değil. Bu işlemi Ziraat cebe havale işlemi üzerinden yapabilirsiniz.

Para göndereceğiniz kişinin Tc kimlik numarası ve aktif olarak kullandığı cep telefonu numarasını öğrenmeniz bu işlemi gerçekleştirmek için yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası Eft Saatleri

Ziraat Bankası üzerinden yapacağınız para transferlerini sabah 08.30 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Havale Ücretleri

Ziraat Bankası ATM’lerinden yapacağınız havale işlemleri için 7 tl ücret ödersiniz. Havale işlemini ziraat mobil bankacılık veya internet sitesi üzerinden yapacak olursanız işlem ücretleri 1.75 ile 5 tl arasında değişmektedir.

Ziraat Bankası EFT Ücretleri

Ziraat bankasında EFT işlem ücreti para gönderimini nereden yapacağınıza göre değişmektedir. EFT ile para gönderme işlemi nerelerden yapılır ve ücretlendirmesi hakkında ki bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ATM: Ziraat ATM’lerinden yapacağınız EFT işlemlerinde 5.000 lira’nın altındaki tutarlar için 10 lira karşılığında para gönderebilirsiniz.

Şube: Banka şubesinden yapacağınız 250 lira’nın ve altında ki EFT işlemine 10 lira ödersiniz. 250 lira üstündeki işlemler için 40 lira ödemeniz gerekir.

İnternet Üzerinden : Ziraat bankası internet sitesi üzerinden yapacağınız EFT işlemleri için 4.50 tl kesinti yapılır. İnternet üzerinden yapacağınız işlemler yine EFT saatleri içerisinde gerçekleşir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı